• OSHO KUNDALINI MEDITATSIOON 21 järjestikust päeva

  01.12.2020 - 21,12,2020
  Osho Kundalini meditatsioon on teaduslikult välja töötatud meditatsioon, mis aitab sel seiskunud, kivistunud minevikul kehas lihtsal ja meeldival moel lahustuda ja paneb liikuma uuesti alla surutud või blokeerunud energiavoo, tekitades seeläbi vabanemise, heaolu ja rõõmu seisundi.

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON 21 järjestikust päeva
  Läbi viib

  Loe lähemalt
 • Sertifikaadi kursus AYURENERGEETIKA ÕPE – ayurvedal põhinev energeetiline massaaž kätega

  31 okt - 1 nov


  Läbi viib VAIRAGYa kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • MINDFULNESS – MEDITATSIOONI LAAGER

  3-4 oktoober ja 4-25 oktoober


  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • Psühholoogi loeng + konkreetsed nõuanded “MIDA TEHA OMA HIRMUDEGA” /onlines

  aeg täpsustamisel


  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Praktiline treeningõpe: SUHTLEMISE, PAKKUMISE (VIDEO)TREENING

  täpsustamisel
  See on ENESEKINDLUSE TREENING, mis on eelkõige suunatud inimestele, kes tegutsevad soovitusturunduse alal, et lihvida vajalikke PRAKTILISI OSKUSI. Treenitakse kindlaid oskusi, et neist kujuneks edu toovad vilumused reaalse elu jaoks.

  Läbi viib Seeda Randroo

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONIJUHT, NÕUSTAJA õpe

  28 nov - 20 dets 2020
  See on 1.5 kuune õpe = 64 akadeemilist tundi. Korraldaja: Eesti Meditatsiooni Kool. Kursust viib läbi Chandini Sarita. Lõpetanud saavad Eesti Meditatsiooni Kooli tõendi. Meditatsioonijuht-nõustaja omab teadmisi meditatsiooni tõelisest olemusest, aga samuti inimmõtlemise protsessist ja emotsioonidest selles kontekstis, kuidas inimpsüühika mõjutab mindfulness seisundi saavutamist. Ta teab ka, mis on takistused selle seisundi saavutamisel või kuidas toetada teisi sel tasakaalu leidmise teel. Meditatsioonijuht-nõustaja on võimeline õigesti läbi viima meditatsioone, toetades osalejate kulgemist isiklikul ja väga individuaalsel arenguteel. Ta omab teadmisi grupijuhtimisest.

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • SELG JA KAEL KORDA – Ayurenergeetika praktiliste oskuste kursus 27-28 aug

  27-28 aug 2020
  Selg on keha kesktelg ja kui selg - kael on korrast ära, on kogu keha hädas, olenemata vanusest. Tehnikaid selja-kaela jaoks on palju, kuid Ayurenergeetika on väga valutu, lihtne ja kiire viis aidata. Ei pea olema massöör, sest need tehnikad on lihtsalt õpitavad igaühe jaoks. Kui tead õigeid võtteid, on tulemused kiired. Lihtne on neid ka meeles pidada. Saad igal ajal olla abiks oma pereliikmetele, või tuua valu leevendust oma klientidele.

  Läbi viib Vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • MÜSTILINE ROOS – Osho meditatiivne teraapia

  10-30 august 2020
  OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi Buddha loodud Vipassanat

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • LOENG “5 sammu hirmudest vabanemiseks”

  02.07.2020 kl 20.30
  Ära liigu nii, nagu hirm paneb Sind liikuma, vaid liigu nii, nagu Sa ise tahad liikuda. Ära liigu hirmu pärast. Ära jäta liikumata hirmu pärast. Mida teha oma hirmudega?

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika praktiline õpe kõigile


  Praeguse karantiini ajal on vajalik osata ennast ja lähedasi kodusel teel aidata, kuna spetsialistide juurde ei saa. Ayurenergeetika on lihtne vahend, mis sobib kõigile ja kurja ei tee. Saab kergelt, kiiresti ja efektiivselt aidata oma lähedast või ka iseennast (enamjaolt). Vairagya - Ayurenergeetika spetsialist, juhendab sind: kuhu ja kuidas asetada käed, kuidas neid hoida jne. See on veebiõpe (kaugõpe). NB! olemas on ka tõlge inglise keelest eesti keelde. Igaüks on omas kodus. Parim viis on teha paaris (koos mehega/naisega, emaga, sõbraga jne) - siis saate teineteisele edaspidi jätkuvalt teha. See on lihtne, igaüks on võimeline tegema. Vaata ka kogemusvideosid Ayurenergeetika efektiivsest mõjust.

  Läbi viib Vairagya, kes on olnud ka kuningliku perekonna isiklik tervendaja

  Loe lähemalt