• OSHO DÜNAAMILINE MEDITATSIOON® 7 – 21 järjestikust päeva onlines 31.01 – 20.02

  alustame uuesti peale suve 2021
  Teaduslikud uuringud on kinnitanud, et Osho Dünaamiline meditatsioon (ODM) vähendab stressihormooni kehas.  ODM lõõgastab pingeid, stressi, ärevust jmt, luues nii kehas, meeltes kui mõistuses pingetest vabanemise seisundit.

  Läbi viib chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • OSHO Müstiline Roos® – läbi aegade suurim elumuutja! 21.04 – 11.05.2022

  21.04.2022 - 11.05.2022
  Müstiline Roos - läbi aegade suurim elumuutja, kus toimub emotsionaalsel, füüsilisel ja spirituaalsel tasandil üldine ja võimas transformatsioon. Protsess toimub sõnadeta ja ilma analüüsiva mõtlemiseta nin puudutab alateadvuse sfääri, vabastades Sind olukordadest, mis seal on - sünni hetkest, esimestest elukuudest - aastatest või ellmistest eludestki... Müstiline Roos loob Sulle ühenduse oma südamega ja peale suurt vabanemist saad Sa kontakti iseendaga - hoopis teisel tasandil kui eales kogenud. Müstiline Roos kestab 21 päeva ja koosneb 3 nädalast: naerunädal, pisarate nädal ja sisevaatluse nädal ja kestab iga päev 3 tundi.

  Läbi viib CHANDINI SARITA, OSHO India (Pune) Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud juhendaja ja õpetaja (alates 2014.a.)

  Loe lähemalt
 • MEDITATSIOONI ÕPETAJA 1.aastane väljaõpe, 2 sertifikaati / UUS II GRUPP 29.01.2022 – 4.12.2022

  sept 2021 - aug 2022
  See kursus annab Sulle 1 aasta ehk 350 akadeemilise tunni jooksul sellised teadmised ning isiklikud kogemused meditatsioonist, et Sul on hea kindel teisi aidata - õpetajal tuleb ju ikka sammuke õpilastest eespool kõndida, kuidas muidu saab teadmist jagada, kui ise ei tea või teatakse valesti. Sellel kursusel õpitakse seda, mis on tegelik - tõeline mediteerimine ning kuidas aidata-õpetada ka teisi, kes seda veel ei tea, või on selles laias enesearengu maailmas ära eksinud. Meditatsiooni õpetaja kogu õppemaht kokku 350 akad. tundi. Võimalusel saab õppida ka osade kaupa.

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliset seritifitseeritud terapeut ja meditatsiooniõpetaja

  Loe lähemalt
 • MÜSTILINE ROOS – Osho meditatiivne teraapia

  10-30 august 2020
  OSHO on loonud selle võimsa meditatiivse teraapia, öeldes: „Ma olen loonud palju meditatsioone, aga „Müstiline Roos” on kõige elutähtsam, essentsi puudutavam, fundamentaalsem... see on esimene tõeline läbimurre peale 25 sajandit tagasi Buddha loodud Vipassanat

  Läbi viib Chandini Sarita

  Loe lähemalt
 • LOENG “5 sammu hirmudest vabanemiseks”

  02.07.2020 kl 20.30
  Ära liigu nii, nagu hirm paneb Sind liikuma, vaid liigu nii, nagu Sa ise tahad liikuda. Ära liigu hirmu pärast. Ära jäta liikumata hirmu pärast. Mida teha oma hirmudega?

  Läbi viib Seeda Randroo, psühhoterapeut, psühholoog-nõustaja

  Loe lähemalt