• Tasuta meditatsioonigrupp onlines


  Tule mediteerima - sinu enda kogemus on ainus, mis elu muudab, sõnadel ja jutul ei ole sellist mõju. Hea on mediteerida üksi, teinekord aga koostegemise energia kannab kõrgemale. Ja ka veebis oleme me koos - arutame omavahel asju ja kogemusi, mis on abiks sel teel. Oled oodatud ühinema!

  Läbi viib Chandini Sarita, rahvusvaheliselt sertifitseeritud meditatsiooni õpetaja, terapeut ja psühholoog

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika online kursus 13.05

  13-14 mai 2020
  Õpe massööridele - ayurenergeetiline massaaž. Abiks erinevate probleemide puhul. Kiire ja efektiivne. Ka massööridel endal kergem teha.

  Läbi viib vairagya kuningliku perekonna isiklik tervendaja, oma kätega ravija

  Loe lähemalt
 • Ayurenergeetika praktiline õpe kõigile


  Praeguse karantiini ajal on vajalik osata ennast ja lähedasi kodusel teel aidata, kuna spetsialistide juurde ei saa. Ayurenergeetika on lihtne vahend, mis sobib kõigile ja kurja ei tee. Saab kergelt, kiiresti ja efektiivselt aidata oma lähedast või ka iseennast (enamjaolt). Vairagya - Ayurenergeetika spetsialist, juhendab sind: kuhu ja kuidas asetada käed, kuidas neid hoida jne. See on veebiõpe (kaugõpe). NB! olemas on ka tõlge inglise keelest eesti keelde. Igaüks on omas kodus. Parim viis on teha paaris (koos mehega/naisega, emaga, sõbraga jne) - siis saate teineteisele edaspidi jätkuvalt teha. See on lihtne, igaüks on võimeline tegema. Vaata ka kogemusvideosid Ayurenergeetika efektiivsest mõjust.

  Läbi viib Vairagya, kes on olnud ka kuningliku perekonna isiklik tervendaja

  Loe lähemalt