OSHO FILMIÕHTUD

OSHO filmiõhtutel on eestikeelne tõlge

20. märts kl 18.15 – 20.15
Peateema: Hüpnoos ja dehüpnoteraapia.
OSHO oma ainulaadsest vaatenurgast toob sisse mõiste “dehüpnoterapia”, mida tänapäeval aina laialdasemalt kasutama hakatakse, kuna selles on SUUR IVA. Filmist näeme ka, mis “dehüpnoteraapia” täpsemalt on ja kuidas ta sündis.

Mis puudutab aga hüpnoosi, siis tuleb vabastada mõistus uskumustest ning seejärel on kõik muu kergesti muudetav., kuna mõistus juhib kehas kõike. 70% haigusi saab muuta sest need algavad mõistusest. Mõistus juhib kehas kõike. 70% haigusi saab muuta sest need algavad mõistusest. Tuleb vabastada mõistus uskumustest ja siis on kõik muu kergesti muudetav

*
Järgmine filmiõhtu
Peateema: armastus ja küllus
– inimesed on kibestunud ja ei taha toita küllust, vaid toidavad vaesust
– kas armastus saab olla stabiilne?

*

OSHO on valgustunud müstik, kes näeb asjade tuuma, ning annab oma kõnes kuulajale-vaatajale ernevad vaatenurgad, et tekiks sügav arusaam tegelikkusest.
Tema peamine eesmärk on aidata laiendada inimese teadlikkust. Mida teadlikum on inimene, seda vähem on tal hirme ja ebakindlust, seda enam on ta oma elu juhtija, seda rohkem tunneb ta rõõmu ja rahulolu oma elust ja iseendast. Kandvaks põhiideeks on, et igaüks tunnetaks ära, mis on tema pärisolemus, julgeks elada vastavalt iseendale, ning et inimese elu oleks hirmuta, sest vaid hirmunud inimesega saab manipuleerida. Mida teadlikum on inimene, seda vähem on ta manipuleeritav.
OSHO heidab valgust nurgatagustesse. öeldes julgelt välja asju, mida tavaliselt ei juleta öelda. Tema nägemused on tervendavad, pakuvad palju uudsust, ning toovad valgust aegunud uskumustesse.
Filmiõhtud puudutavad tänapäeva inimese elu erinevaid tahke, toovad välja kitsaskohad ning väärarusaamad, selgitavad asjade olemust, näitavad suunda, aga samuti õpetavad, kuidas olukord laheneks.

Koht: Tallinn (täpsem aadress osalejatele)

Registreerumine vajalik: meditatsioonikool@gmail.com

Väiksele grupile / kohtade arv on väga piiratud

Hind: 15 eurot kord
Filmi kõrvale pakutakse tõelist india chaid

Tags: No tags