Eesti Meditatsioonikool on eriline kool – sel pole ei lõppu ega algust.
Eesti Meditatsiooni Kooli on oodatud kõik, kes soovivad tuua valgust pimedusse, et hirm ja ärevus, rahutus ja kahtlused asenduksid elurõõmu ning julguse, enesekindluse ja rahuga. Kui küünlaleek tuua pimedasse ruumi, siis pole enam pimedust, pimedus kaob. Valgus = teadlikuks saamine.

Siin avaldatav info toetab Sinu teadlikuks saamise kasvu – iseenda, ümbritseva elu ja eksistentsi kohta laiemalt. Mida teadlikumaks Sa saad, seda vähem on Sul hirme, seda vähem oled mõjutatav ja manipuleeritav teiste poolt, seda kindlamalt sammud iseenda rõõmsat teed: tead, kuhu Sa lähed, mida teed ja mille jätad…

Meditatsioonikool on ebaharilik kool, millel pole ei lõppu ega algust ja mis on mõeldud kõigile, kogemustest olenemata.

Mis on meditatsioon?

Meditatsioon on teadvus ilma ühegi sisuta. Puhas teadvus. See on seisund, kus peegel ei peegelda mitte midagi ja ometi on 100% teadlikkust omaenese olemasolust. Meditatsioon on täielik sisemise vaikuse seisund.

Palves on alati keegi, kellega räägitakse (jumal, eksistents jm) – see on “lärmakas”. Sama ka manifesteerimisega.
Nagu ilmneb sõna, nii on kohe ka olemas mõte.

Meditatsioon aga algab alles sealt kus mõte teeb pausi. Meditatsioonis ei ole monoloogi ega dialoogi, ei ole objekti ega subjekti. On vaikus. Ilma ühegi sõnata ja mõtteta. Puhta teadvuse seisund.

Kui sa seda koged, siis tunned selle ära kõikjal enda ümber ja siis oled sa võimeline nägema omaenese nägu igal pool ja igas asjas enda ümber – puudes, tähtedes, rohus, jõevees, luikedes…

Buddha heitis endalt palvetaja ja jäi vaid meditatsioon
*
Selles seisundis on tasakaal ja vaikne rõõm, heaolu ja rahu. Kõik toimub veelgi suurema tähelepanu ja intensiivsusega kui enne, vaid rahutus, kärsitus, mure ja hirm ei valitse enam Su üle.

Meditatsioon on väga isiklik kogemus, igaüks liigub omas tempos. Eesti Meditatsiooni Kool aitab Sind sel teel erinevate kursuste ja eraseanssidega, toetades Sinu spirituaalset kasvu ja heaolu.

Meditatsiooni seisundi poole liikumisel on abiks kõik tehnikad, mis avaldavad mõju kolmele tasandile: esmalt lõõgastavad keha, siis südame (emotsioonid) ja seejärel mõistuse (mõtted). Meditatsiooni seisund on aga siis, kui kõik kolm on totaalselt lõõgastunud. Mida kõrgemale arengutasemele oma spirituaalsel teel Sa jõuad, seda kavalamaks muutub ka Su mõistus ja mõttemaailm. Tõelise mõttepuhkuse saavutamiseks on oluline et kasutaksid õigeid vahendeid.

Iga ukse jaoks on olemas oma võti ja Eesti Meditatsiooni Kool aitab Sul leida seda ainulaadset võtit, mis juhib sind sisse just meditatsiooni uksest.

Kui see hetk jõuab, tunned selle ilmeksimatult ära , sest see on täiesti erinev senikogetud lõõgastustest.