Meditatsioonikool on ebaharilik kool, millel pole ei lõppu ega algust. Kool on mõeldud nii neile, kes on meditatsiooni juba kogenud, kui ka neile, kes selle alles avastanud. Õpe on mõeldud neile, kes on huvitatud isiklikust arengust, tahavad teha muudatusi oma elus, leida iseendas tasakaalu ning suuremat selgust, arendada oma intuitsiooni jne.

Meditatsioon on väga isiklik kogemus ja sel põhjusel on kool ümber orienteerunud just peamiselt individuaalsele juhendamisele: nõustamine, tehnikad ning meditatsioonid individuaaljuhendamisega.

Õppeaasta jooksul toimub aga ka Meditatsioonikursusi, kus mediteeritakse koos ning jagatakse kogemusi, küsitakse-vastatakse ning mõtiskletakse meditatsiooni teemadel.

Kui on piisavalt huvi, siis käivitub ka Grupijuhendaja kursus, mis on mõeldud neile, kes ise juhendavad gruppe ning tahavad tutvuda ka nende tehnikatega, mida kool kasutab.

Igasuguse sooviavalduse saab saata meilile: meditatsioonikool@gmail.com (vajalik märkida oma kontakttelefon).

Lisateabe saamiseks helista telefonil + 372 5666 0348.

LISAINFO tulenevalt seadusandlusest: kuni 31.dets.2015.a. said koolis õppijad deklareerida oma õppekulusid tuludeklaratsionis – st. said tulumaksu tagasi. Tulumaksuseadus muutus 2016.a. 1. jaanuarist, mis kehtestas, et tulumaksu tagastamist edaspidi saavad ainult kutset õppivad täiskasvanud.
Endiselt jäi õppijatel aga jõusse õppepuhkuse taotlemise õigus.