OSHO NO-MIND

OSHO NO-MIND on väga efektiivne tehnika – meditatiivne teraapia, mis võimaldab Sul heita välja mõtted, hoiakud, seisukohad ja uskumused, mis on oma aja ära elanud, ja aitab puhastada Su mõistust sellest, mis piirab positiivset edasiliikumist.
On väga intelligentne ja tervislik neist taksitustest loobuda, et elu saaks edasi minna kergemal moel, uutele võimalustele avatult.

Lisaks, kui Sul esineb unehäireid, on see tehnika suurepärane abiline selgi puhul, kuna unehäirete tekitajaks on enamjaolt just Su mõtted.

*

See on MENTAALNE LAOTÜHJENDUS ehk suurpuhastus!

Nagu Su kodu vajab suurpuhastust, riidekapid tühjendamist vanakraamist, nii vajab seda ka Su mõttekapp. Ja Sa tead kui palju puhtust ning tühja ruumi tekib pärast kodupuhastust ning milline kerge õhuline tunne on Sul peale seda!

Sama Su mõistusega: kui oled vanast loobunud, alles siis saavad tõeliselt värsked ideed, uued väljakutsed, uued nägemused tulla Su ellu, mis võivad juhatada sind uskumatute elumuutusteni!

*

Iga Su keharakkk vajab värskust ja uudsust!

Sa ju tead, et kui tahad juua puhast vett, tuleb enne valada vana vesi klaasist, ning klaas puhastada – et tunda värske vee tõelist maitset, mis toidab siis igat Su rakku.

Sama ka mõtetega – väljuta vanad, et uudsed ideed leiaks tee Sinuni.

*

Hiina traditsioonilises meditsiinis on tarkus, et üht mõtet võib mõelda (ja lahendit otsida) ainult 3 min järjest, seejärel tuleb see selleks korraks unustada. Mõtte küljes pikemalt rippumine ja lahendi otsimine mõjutab Sinu tervist negatiivselt.
Kahjuks järgmisel korral kordub sama, ning see jätkub…
*
OSHO NO-MIND meditatiivse teraapiaga on võimalik piiravatest mõtetest vabaneda.

9 – 15 veebruaril liigume päev päeva järel puhtamasse heaolusse.

kl 18.30 – 20.30 (võib toimuda ka muudatus  – et L on kl 12.00 – 14.00; oleneb osalejate arvust ja ruumist)

Eesti Meditatsiooni Kool jätab endale õiguse teha vajaduse korral graafikus muudatusi.

Toimumiskoht: Tallinnas (täpse asukoha teatame osalejatele meili teel)

Hind: 7 päeva = 175 eur

Juhendaja: Chandini Sarita (omab OSHO Rahvusvahelise Meditatsioonikeskuse litsentsi)

Registreerimine: meditatsioonikool@gmail.com

Tags: No tags