NÕUSTAMINE: psühholoogiline ja ayurenergeetiline abi ning mindfulness- ja meditatsioonitehnikate õpe; töö alateadvusega

“Kõik, mida Sa oma õnneks vajad, on uuesti tunnetada ära, kes Sa tõeliselt oled.”
 
Mõneti tahaks öelda mitte “õnneks” vaid “heaoluks”. Õnn on justkui üles-alla hüplev, heaolu aga selline tasaselt voolav selge jõgi. Aga jätan nagu on. Igaühe tunnetada.
 
Miks “uuesti”? Vastsündinuid ja imikuid vaadates saab selgeks et “uuesti”. Me teadsime-tundsime kunagi. Seepärast pole midagi väljast otsida või kuskilt mujalt leida – kõik on meie sees olemas, ainult meelde tuletamise “vaev”. Nii lihtne see ongi!
 
Kõik, mida Sulle pakume, aitab Sul meelde tuletada. Hakkame kõndima meeldetuletamise teel.
 
Kui oled valmis ja tahad üles leida, kohtuda uuesti, hoida käest knni nagu lapse käsi on ema pihus – kindel, turvaline ja soe, siis tule ja hakkame liikuma selle sügava selguse ja teadmise poole.
 
Mis see Sulle annab? Kui oled uuesti äratundmiseni jõudnud, oled kui kettkarusselli post: maailm Su ümber tiirutab ja keerleb – Sina seisad kindlalt, ja miski ei mõjuta Sinu tugevust, olemasolu, ei rebi Sind lahti ega pane kõikuma.
Tuuled puhuvad sinna ja tänna, maailm rahmeldab, ruttab, trügib ja tormab, aga Sina, nähes seda kõike ning olles selle keskel, püsid ometi kindlalt ning tunned oma jõudu ja väge. Oled massihirmust vaba.
 
See on põnev tee – leida üles kaotatud aare!
Niisiis, tundes endas valmisolu ja tahet, võta ühendust ja leiame Sulle aja: meditatsioonikool@gmail.com
Kui Sul on mugav olla oma kodus, siis ON SUL VÕIMALIK VÕTTA  KAUGSEANSS ( kas skype või läbi fb)  
Meie tee ja teadmiste kohta saad lugeda siitsamast lehelt ERASEANSID alt
Tags: No tags