HÜPNOOSI VÄLJAÕPPE KURSUS

HÜPNOOSI VÄLJAÕPPE KURSUS

22 – 25 november 2018 kl 10 – 18

Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com

2000 aastat tagasi võis hüpnoos olla müstika, kuid 1950-ndatest on ta kui teadus, mis on aktsepteeritud paljude meditsiiniasutuste poolt üle kogu maailma, ja mille abil saab transformeerida ning terevendada harjumus-ja käitumismustreid, foobiaid, hirme, sõltuvusi.
Hüpnoos on kõrgelt fokusseeritud ja vastuvõtlik teadvuse seisund. Ei mingit müstikat

Ameerika Hüpnotisööride Liidu sertifikaat eksami läbinutele (loe altpoolt)

HÜPNOOSIST

Hüpnoositeadus on üks vanimaid teadusharusid. Meditatsioon ja hüpnoos on tegelikkuses ühe terviku kaks poolt.

Täiendades ennast selles valdkonnas või lihtsalt õppides seda enda jaoks toimub hüppeline areng.

Kõik võivad õppida hüpnotisööriks ning aidata teisi saamaks üle sügavalt juurdunud foobiatest, õppides leidma rahu iseendas, avastades, et on võimalik seljatada destruktiivsed harjumused.

Nõudlus selle ameti järgi on väga kiirelt kasvav. See väljaõpe on sinu võimalus õppida uut tervendamise keelt, mõistma ja valdama teadust selle taga ja õppima seda rakendama igapäevaelus. Sa õpid analüüsima vajadust ja leidma parima vahendi tervenemiseks, käies läbi kõik etapid, mida sa teed hüpnotisöörina töötades kliendiga.

Täpse asukoha Tallinnas teatame osalejatele meili teel.

JUHENDAJA: ANIL CHANDWANI Ameerika Ühendriikidest

OSALUSTASU JA SOODUSTUSED:

Osalustasu: 850 eur

Soodushind 29 oktoobrini: 720 eur

NB! Kes soovivad osaleda aga ka Anil Chandwani teisel kursusel : “Enesehüpnoos meditatsiooniks”, siis kahel kursusel osalemise korral on soodushind Enesehüpnoosi kursusele – 50%

NB! kes soovib osaleda, kuid finantsiliselt vajab tuge, siis saab pöörduda näiteks LIISI LIISINGU poole: www.liisi.ee

SERTIFIKAAT ja TUNNISTUSED
Kõikidele koolituse läbinutele väljastatakse ka osalemistunnistus, mille väljastab OSHO Meditatsiooni Keskus Eestis ja millel on kirjas kursuse nimi, osaleja nimi, tundide arv, juhendaja nimi ja allkiri.

Praktilise töö läbides väljastatakse AAH SERTIFIKAAT (AAH = American Alliance of Hypnotists – Ameerika Hüpnotisööride Liit)
AAH (Ameerika Hüpnotisööride liidu) sertifikaadist:
treeningu lõpus toimub iseseisev praktiline töö, mis koosneb 10 ülesandest, sh on vajalik viia läbi reaalselt 1-2 hüpnoosi seanssi ja need (see) ka lindistada.

Kõik praktilised ülesanded (sh seansi lindistused) saadetakse juhendajale elektrooniliselt kas eesti või inglise keeles.

LISATEAVE:
– kursuse materjal on inglise keelne
– palun võtke kurussele kaasa märkmik ja pastakas
– kes osaleb ka juhendaja teisel kursusel “Enesehüpnoos meditatsiooniks”, siis kahel kursusel osaledes on võimalik omandada ka teise kursuse tunnistus. Enesehüpnoosi läbiviimise tunnistus (väljastaja OSHO Meditatsiooni Keskus Eestis).
VÕIMALIK OSALEDA KA JUHENDAJA ERASEANSIL. Vaata: http://www.eestimeditatsioonikool.ee/2018/02/15/anil-chandwani-2/

Siit näeb Holliwoodis valmiva filmi treilerit Anil Chandwanist jt top-edukatest inimestest :

 

*********************************

HYPNOSIS TRAINING COURSE

22-25 of Nov 2018

Registration until 2 of November: meditatsioonikool@gmail.com

The science of hypnosis is one of the most ancient sciences. Meditation and hypnosis in fact, are halves of one whole. When you compliment your professional practice with this, or learn it simply to deepen your own practice, the progress happens in leaps and bounds.

Anyone can learn to be a hypnotist and help someone overcome their deep-rooted phobias and learn to be at peace with themselves, discovering that they can overcome self-destructive habits.

Demand for this profession has never been higher. Discover for yourself if becoming a professional Hypnotist is for you. Or, simply learn this ancient science art to transform and heal your patterns, phobias or fears or to deepen your practice of meditation. This short five days immersion is your chance to learn this new language of healing, understand and comprehend the science of it and learn how to apply it for daily life issues. You will learn to analyze the needs and the use of appropriate tools for healing and go through the major steps that you would take as a Hypnotist with one of your clients.

 

 

Tags: No tags