KONSTELLATSIOONIÕHTUD ETTEVÕTLUSE, RAHA, KARJÄÄRI ja EDU JAOKS

11. juuli kl 18 – 22
12. juuli kl 18 – 22
(in english below)

Paljudele meist on töö ja/või ärielu rõõmutu kogemus. Me võime kogeda, et me ei ole jõukad ega edukad.

Grupis tegeletakse varjatud – peidetud dünaamikate ning mudelitega, mis on mõjutanud meie karjääri, ettevõtluse ja finantsalaseid valikuid. Need alateadlikud mustrid ning uskumussüsteemid tuuakse nüüd päevavalgele ja vabastatakse. See võimas sekkumine aitab meil taastada professionaalseid, ettevõtluse-, ning finantsalaseid edukaid valikuid, olles kas teistele või iseendale tööandjaks. See vahend vabastab ka rahaenergia blokeeringud ja võimaldab küllusevool meieni jõuda.

HIND:
1 õhtune grupp = 55€
makstes 2 gruppi koos = 100€

Juhendaja: Satori Darshan Portugalist, Pere konstellatsioonide looja – Bert Hellingeri endine õpilane

LISAKS:
ENERGIA LUGEMINE (5 mooduliga väljaõpe, kuid käia võib just nii palju, kui soovitakse selgeks saada. Konstellööridele, terapeutidele jt aga ka kõikidele asjahuvilistele) 11 ja 12 juulil kl 18-22
vt infot avalehelt
ERASEANSID: konstellatsioonid; energiavälja lugemine

KURSUSE TOIMUMISOHT
Vabaõhumuuseumitee 1; Rocca Al Mares, hoones LAEV (lihtne koht – üle tee asub Tallinna loomaaed)

Majja saab siseneda peaukse kaudu, mis asub maja Paldiski mnt poolsel küljel suure V-tähe juures.
Kui uks ei avane, on ukse kõrval on puutetundliku ekraaniga uksekell Ivica Mägi kool; liftiga 4.korrus

Bussid:

• Peatus Zoo – nr 21, 21B, 22, 37, 41, 41B, 42, 43; tulla 200m kesklinna poole tagasi

Autoga(parkimine):

• Maja kõrval Neste bensiinijaama parklas – kellaga 3 tundi tasuta
  • Rocca al Mare keskuse parklas – tasuta (5 minuti jalutuskäigu kaugusel); tulla 300m kesklinna poole

*******

ENERGY READING
5 moduls, but you can choose how much you want to participate
for people who help others – constellors, therapeuts etc AND for everybody who are just intersted to understand and learn this tool
230€

PRIVATE SESSIONS: constellations, energy reading