ENERGIATE LUGEMINE. Väljaõpe /max 5 nädalavahetust

See kursus teeb teist energiate eksperdi.
(en english below)

Et saada eksperdiks, on võimalik õppida 5 nädalavahetusel (igaüks võib aga osaleda kui mitmel ise soovib).
Esimene kursus toimub 13 – 15 juuli 2018.

Õpitakse läbi paljude spetsiaalsete tehnikate laiendama oma paranormaalset tundlikkust ja meeli. Avastades, kuidas lugeda erinevaid energiaid (kanaldamine, eelmised elud, füüsiline ja emotsionaalne tervendamine jne), sa saad teada, kuidas elada teisiti, selgemalt, kindlamini omaenese jalgel, jättes kõrvale ego jne.

See kursus koosneb viiest moodulist (igaüks 2,5 päeva kuus), kuid teil on võimalus ise otsustada, kui mitmes moodulis osalete.

Kui ollakse ise vajalikul määral avatud ja vastuvõtlik, ning pühendatakse end sellele, on võimalik peale 5 mooduli läbimist (järgmiste kursuste kuupäevad on täpsustamisel) aidata ka teisi inimesi nende eluprobleemides, leida oma suunda elus jne.

13.07. R kl 18 – 21
14.07 L kl 10 – 18
15.07 P kl 10 – 18

Hind: R – P 230€
soodushind 5 mooduli (5 nädalavahetuse kursuse) korraga maksmisel: hind sellisel juhul 5×200

Vajalik eelnev registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com

Juhendaja: Satori Darshan Portugalist

LISAKS:
KONSTELLATSIOONIÕHTUD 11 ja 12 juulil kl 18-22: RAHA, ETTEVÕTLUS, KARJÄÄR, EDU (konstellatsiooni eest eraldi tasu pole – vt infot avalehelt)
ERASEANSID: konstellatsioonid; energiavälja lugemine

KURSUSE TOIMUMISOHT
Vabaõhumuuseumitee 1; Rocca Al Mares, hoones LAEV (lihtne koht – üle tee asub Tallinna loomaaed)

Majja saab siseneda peaukse kaudu, mis asub maja Paldiski mnt poolsel küljel suure V-tähe juures.
Kui uks ei avane, on ukse kõrval on puutetundliku ekraaniga uksekell Ivica Mägi kool; liftiga 4.korrus

Bussid:

• Peatus Zoo – nr 21, 21B, 22, 37, 41, 41B, 42, 43; tulla 200m kesklinna poole tagasi

Autoga(parkimine):

• Maja kõrval Neste bensiinijaama parklas – kellaga 3 tundi tasuta
  • Rocca al Mare keskuse parklas – tasuta (5 minuti jalutuskäigu kaugusel); tulla 300m kesklinna poole

****************

EN ENGLISH

ENERGY READING

This a course meant to enable you to become an expert in Energy reading. Through a miriad of simple, yet absolutely effective techniques, you will expand your paranormal senses beyond your wildest dreams. By discovering the different modalities of Energy Reading – channeling, past lives, physical and emotional healing, etc. –  you will discover how to leave life from the energy point of view, for a more clear evaluation of where you stand on your own feet as an energy channel.

This transcendental journey will take five modules of 2,5 days monthly. You will then be ready to help others to find direction in life through your sessions but you can leave any time according to your own responsibility and considering the depth of the learning and growth offered to you by taking the full course.

SCHEDULE
13.07.  at 18 – 21
14.07 at 10 – 18
15.07 at 10 – 18