PERE KONSTELLATSIOONI GRUPID

Grupid on avatud kõigile soovijatele, kes soovivad teha oma isikliku konstellatsiooni, olla asendaja rollis, või lihtsalt osaleda, saades osa konstellatsioonide energeetikast. Võimalik on lahendada iseenda probleeme, leida lahendeid oma laste ja lähedaste probleemidele, jne.

Ühe päeva hind (kl 10 – 14) = 45€
3 päeva (kl 10 – 14) korraga ostes 120€
6 päeva (kl 10 – 14) korraga ostes 180€

ISIKLIKU KONSTELLATSIOONI EEST ERALDI MAKSMA EI PEA
(oma konstellatsiooniks on vajalik energeetiline valmisolek, mille otsustab juhendaja).

Registreerumine kindlasti vajalik: meditatsioonikool@gmail.com

Konstellatsioooni gruppide perioodid:
22 – 27 august; 5 – 10 oktoober; 13 – 18 november / igal päeval kl 10 – 14 (pärast lõunapausi jätkab vaid konstellööride väljaõppegrupp)

NB! LISAINFO: on võimalik liituda konstellööride väljaõppe grupiga. Meie välajõpe toimub BERT HELLINGERI (konstellatsioonide looja) põhimõtete kohaselt.

Registreeru: meditatsioonikool@gmail.com

JUHENDAJA SATORI DARSHAN PORTUGALIST, Bert Hellingeri (Pere konstellatsioonide looja) otsene õpilane, üks pikemaajalisi tegevkonstellööre; juhendanud konstellööride väljaõppe gruppe alates 2011.a.
Võimalik registreeruda ka juhendaja eraseanssidele

Loe lähemalt kodulehelt JUHENDAJAD ja ERASEANSID alt.

AUGUSTIKUU KURSUSTE ASUKOHT:
Tondi 8a, Krautmanni massaaži ja loodusteraapiate kool. See on Olerex bensiinijaama taga kollane kivimaja. Tuleb minna ümber maja – kaugeim uks nurga taga. Kirjas silt: Krautmanni massaaži- ja loodusteraapiae kool. Tulla II korrusele

Peatus Tallin- Väike, trammid 3, 4 ning palju busse
Maja juures saab ka parkida. Mobiilne parkimine 3€ päev.