Anil Chandwani

Anil Chandwani

https://www.linkedin.com/in/anil-chandwani-9230b634/

Anil juhendas oma esimese ettevõtjatele suunatud koolituse “Self management for CEOs and business leaders” (Ettevõtja Enesejuhtimine) 2003 aastal ja alates sellest ajast on ta juhendanud üle 100 koolituse ning töötanud sadade inimestega individuaalselt üle kogu maailma sh USA, Hiina, Venemaa, Vietnam, Türgi, India ja mitmetes Euroopa riikides. Tema koolitustel osalejad on nii keskastmejuhid kui ka tippjuhid, kes soovivad õppida tehnikaid, et olla veel edukamad nii oma töös kui ka eraelus.

Mis teevad tema oskused nii unikaalseks on tema kogemus ülieduka suurettevõtete juhina, kes on rajanud ja maha müünud mitmeid edukaid ettevõtteid Ameerikas ning saavutas suurima edu tuues Mindfulness tehnikad ja meditatsiooni oma igapäevaellu.

Elusündmused ja sisemine otsing pööras tema kire sisemise teaduse suunas.

Alates 1994 on Anil veetnud palju aega õppides terve, harmoonilise ja intelligentse elustiili põhikomponente, milleks on Meditatsioon ja Teadlikkus (Mindfulness, Meditation and Awareness). Ta on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.

Rohkem kui 24 aastat kogemust meditatsiooni õpetajana, hüpnoterapeudina ja ettevõtjana on andnud Anilile unikaalsed oskused õpetada kuidas läbi mediteerimise saab kasvatada edukust ning luua väga hea majanduslik kindlustatus. Tema mitmekülgne taust ja kogemused mediteerimisel ning ettevõtluses võimaldab tal aidata ja nõustada inimesi iseenda avastamise rännakul, mis aitab saada sügavama arusaama teemadest mis on hetkel aktuaalsed ja millega silmitsi seistakse.

Tema õpetused on mitmekülgsed ja unikaalsed, hõlmates mitmeid erinevaid tehnikaid ning võimaldades ma õpetustest kombineerida erinevaid praktikaid, arvestades igat indiviidi, gruppi või seanssi, mida ta pakub.

Anil on omandanud põhjalikud teadmised ning omab vastavaid sertifikaate järgnevatel aladel:

NLP (Neuro-Linguistic Programming),

Kliiniline hüpnoos,

Hingamistehnikad,

Mindfulness tehnikad,

Osho aktiivsed meditatsioonitehnikad.

Ta on OSHO Rahvusvahelise Keskuse juhatuse liige. OSHO Rahvusvaheline Meditatsioonikeskus on hetkel suurim enesearengu ja meditatsioonikeskus kogu maailmas.

TAGASISIDE:

See oli nii tugev päev täis imesid ning sõnumeid minu jaoks ning palju minna laskmisi…Ma olen nii tänulik selle eest…”Elham

Õppisin mitmeid võimsaid vahendeid, et muuta negatiivseid mustreid oma mõistuses” Pashyo

Ma ei ole kunagi saanud niivõrd põhjalikku arusaama meditatsioonist kui ma sain täna Anililt!” John

Holliwoodi valmiva filmi treiler Anilist jt top-edukaist inimestest:

 

***************

With over 24 years of experience as a meditation mentor, hypnosis therapist, public speaker and entrepreneur, Anil possesses unique skills in his ability to bridge meditation with money and the marketplace. His innovative and inspiring style of facilitating becomes unique to each individual, group or session that he offers.

Along with Clinical Hypnosis, NLP certifications, Anil is also trained in Breathe, Mindfulness, and the revolutionary OSHO Active Meditation techniques.

Anil is best described as a serial entrepreneur in business circles having built and sold numerous successful companies in America. 

Life’s events and his quest turned his passion towards the science of the inner. Since 1994 Anil, has spent much time learning the essential ingredient of a healthy, harmonic and intelligent lifestyle, called Mindfulness, Meditation and Awareness.

He facilitated his first meditation course for self management for CEOs and business leaders in 2003 and since then has facilitated over 100 workshops and worked with several hundred on individual basis around the world. His participants range from the beginners to seasoned meditators from all walks of life and business world.

Anil has offered trainings and facilitated meditations for individuals, corporations, and universities across the globe including USA, China, Russia, Switzerland, Vietnam, Turkey, India and several countries across Europe.

He is part of the OSHO International Management team. The OSHO International Meditation Resort is currently one of the largest personal growth and meditation centers in the world. 

Tags: No tags